Strona główna arrow Sołectwa 18.08.2018.  

Unia Europejska    


Sołectwa
Na terenie Gminy Sierpc jest 40 sołectw.
Poniżej wykaz sołectw, sołtysów razem z adresem kontaktowym i numerem telefonu.


LISTA SOŁECTW

L.P.

Nazwisko i imię

Sołectwo

Telefon

1.

Rutkowska Iwona

Białe Błoto

24 275-77-72

660 393 158

2.

Saganowska Bożena

Białoskóry

24 276-13-87

505 674 615

3.

Dudkiewicz Tomasz

Białyszewo

24 276-11-06

667 247 901

4.

Bogdańska Renata

Białyszewo- Towarzystwo

663 704 896

5.

Krawczyk Irena

Bledzewo

507-960-678

6.

Chrzanowski Sławomir

Bledzewko

24 275-65-47

615 831 515

7.

Szablewski Kazimierz

Borkowo Kościelne

666 038 634

8.

Tomasik Dariusz

Borkowo Wielkie

504 218 434

9.

Kędzierski Tomasz

Dąbrówki

24 275-65-09

506 670 320

10.

Chyba Zdzisław

Dębowo

24 276-11-90

692 680 120

11.

Wewiórowska Katarzyna

Dziembakowo

607 523 219

12.

Paradowska Iwona

Goleszyn

505 644 301

13.

Mielczarska Mirosława

Gorzewo

275 22 16

606 874 626

14.

Kościelska Barbara

Grodkowo-Włóki

604 161 609

15.

Tomasik Rafał

Grodkowo-Zawisze

512 136 647


16.

Sobocińska Agata

Kisielewo

24 275-75-79

696 163 535

17.

Nowicki Józef

Kręćkowo

24 276-25-67

18.

Morawski Bogusław

Mieszaki

24 275-18-67

510 865 064

19.

Radwańska Agnieszka

Mieszczk

604 778 626

20.

Ireneusz Ciechanowski

Miłobędzyn

668-135-397

21.

Krasiński Grzegorz

Nowe Piastowo

24 275-63-91

514 675 885

22.

Krześniak Piotr

Osówka

24 274-14-88

507 360 271

23.

Szmejter Piotr

Pawłowo

721 311 087

661 822 187

24.

Olaszewski Roman

Stare Piastowo

24 274-13-37

507 892 484

25.

Tomaszewski Andrzej

Piaski

24 275-47-93

733 585 090

26.

Okońska Anna

Podwierzbie

692 226 157

27.

Rudziński Kazimierz

Rachocin

24 275-28-59

519 426 708

28.

Ziółkowska Barbara

Rydzewo

508 733 598

29.

Malanowska Monika

Sudragi

534 151 999

30.

Jeżewski Maciej

Studzieniec

24 275-08-58

515 998 742

31.

Filant Anna

Susk Nowy

24 275-75-07

510 235 557

32.

Nowakowski Leszek

Susk

24 276-13-25

693 609 298

33.

Kwiatkowska Katarzyna

Sułocin-Towarzystwo

24 274-14-87

34.

Borowski Piotr

Sułocin-Teodory

609-448-991

35.

Skórkowski Dariusz

Szczepanki

503 732 120

36.

Skulski Krzysztof

Warzyn Kmiecy

24 276-12-07

506 223 206

37.

Tępiński Sławomir

Warzyn-Skóry

 605 661 309

38.

Buczyński Adam

Wernerowo

24 274-14-73

39.

Dziurlikowska Zofia

Wilczogóra

513 538 539

40.

Wilczak Longina

Żochowo

691 948 328

 
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia