Strona główna arrow Aktualności arrow Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze 20.09.2017.  Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

     W sobotę 26 czerwca 2016 r. o godzinie 15.00 na boisku sportowym w Dziembakowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Sierpc. W zmaganiach pożarniczych udział wzięło 14 drużyn.

1.jpg 2.jpg

 

Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe. Rozgrywane zawody sportowo – pożarnicze były okazją do sprawdzenia umiejętności, przygotowania kondycyjnego, mobilności i zaangażowania strażaków jak również sprawdzenia sprawności sprzętu jakim dysponują poszczególne jednostki OSP.

3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg

Komisja sędziowska po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji oraz podsumowaniu wyników, ustaliła następującą kolejność miejsc:

1. OSP Borkowo Kościelne, OSP Borkowo Wielkie

2. OSP Gorzewo

3. OSP Żochowo

Puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy i medale wręczyli: Wójt Gminy Sierpc - Krzysztof Korpoliński, Prezes Oddziału Miejsko - Gminnego Związku OSP RP - Rafał Tomasik, Komendant Gminny - Filip Osuchowski oraz Radna Gminy Sierpc - Jadwiga Pesta.

 

 9.jpg  10.jpg
 11.jpg  13.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

 

 


fundusz.jpg

Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł


 


logo1.jpg

Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Sierpc w 2016 roku

 


 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg