Strona główna arrow Aktualności arrow Otwarcie zmodernizowanego odcinka drogi nr 560 Sierpc-Gorzewo 20.06.2018.  

Unia Europejska    


Otwarcie zmodernizowanego odcinka drogi nr 560 Sierpc-Gorzewo

     W dniu 7 listopada 2016 roku o godz. 11:15 w miejscowości Gorzewo odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 560 Sierpc-Gorzewo.

dsc06864.jpg

 

     W otwarciu wzięli udział m.in.: Pan Waldemar Olejniczak – Poseł na Sejm RP, Pan Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, przedstawiciele Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie: Pani Małgorzata Oleszczuk – Dyrektor Wydziału Certyfikacji i Rozwoju Regionalnego, Pani Katarzyna Harmata – Kierownik Oddziału Rozwoju Regionalnego i Pani Marlena Mazurska – Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku, przedstawiciele Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie: Pan Zbigniew Ostrowski – Dyrektor MZDW w Warszawie, Pan Mariusz Kozera Z-ca Dyr. d/s inwestycji MZDW w Warszawie, Pan Mirosław Kaczmarek – Dyrektor Rejonu Drogowego Gostynin-Płock MZDW, Pani Renata Drążewska – Dyrektor Rejonu Drogowego Ciechanów MZDW i Pan Tomasz Dąbrowski – Kierownik Obwodu Drogowego Nr 3 w Bielsku, Pan Jan Laskowski Starosta Sierpecki, Pan Juliusz Gorzkoś Wicestarosta Sierpecki, Pan Jan Rzeszotarski Przewodniczący Rady Powiatu, Pan Jarosław Perzyński Burmistrz Miasta Sierpc, Pan Artur Obrębski – Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Sierpcu, Radni Gminy Sierpc: Pan Marek Adamkowski, Pan Piotr Borowski, Pan Kazimierz Kuligowski, Pan Krzysztof Sobieszek i Pan Janusz Tomaszewski oraz Pani Mirosława Mielczarska – Sołtys miejscowości Gorzewo.

     Zebranych powitał Pan Krzysztof Korpoliński Wójt Gminy Sierpc. Następnie głos zabrali zaproszeni goście m.in.: Pan Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Zbigniew Ostrowski Dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie oraz Pan Mirosław Kaczmarek – Dyrektor Rejonu Drogowego Gostynin-Płock MZDW. Po wygłoszeniu przemówień proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu ks. kan. dr Tomasz Kadziński dokonał poświęcenia drogi. Po poświęceniu drogi dokonano symbolicznego otwarcia drogi. Uroczystemu otwarciu drogi towarzyszyła jednostka OSP Gorzewo.

dsc06853.jpg dsc06860.jpg
dsc06867.jpg dsc06870.jpg
 dsc06874.jpg  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

   
 szkola-rownych-szans.png

Budowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach na terenie powiatu sierpeckiegofundusz.jpg
"Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Sierpc w 2017 roku dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 20.705,00 zł"fundusz.jpg
"Organizacja warsztatów na temat zmian klimatu na terenie Ziemi Sierpeckiej dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 13.365,00 zł"fundusz.jpg

"Budowa przyrodniczo-edukacyjnej infrastruktury terenowej w miejscowości Borkowo Kościelne w gminie Sierpc dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 19.758,00 zł"

 fundusz.jpg
Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł
 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg