Strona główna 20.09.2017.  Jubileusz 90 lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Żochowie
Druhowie strażacy działający w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Żochowie w dniu 17 czerwca 2017 roku przeżywali jubileusz 90-lecia istnienia jednostki.

W uroczystości udział wzięli m.in.: Wójt Gminy Sierpc - Pan Krzysztof Korpoliński, Przewodniczący Rady Gminy - Pan Andrzej Kanigowski, Radni Gminy Sierpc oraz przedstawiciele Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Obchody rozpoczęto mszą świętą w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Sudragach. Po Mszy Świętej dziękczynnej dokonano odznaczeń druhów za wysługę lat, za zasługi oraz za wieloletnią działalność dla jednostki. Za wieloletnią działalność oraz zasługi odznaczenia otrzymali druhowie: Mariański Jan, Woźnicki Mieczysław i Karolewski Edward.

 osp_ochowo_1.jpg osp_ochowo_2.jpg

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
Informacje o Gminie
Aktualności
Rada Gminy
Urząd Gminy
Sołectwa
GOPS
Szkoły i Przedszkole
Gminna Biblioteka Publiczna
Przewodnik Interesanta
Bezpieczeństwo
Komunikaty i ostrzeżenia

 


 gminny_portal_mapowy_02.png 


 

Odpady komunalne

 

 


fundusz.jpg

Organizacja III sierpeckiego konkursu ekologicznego "Z ekologią za pan brat" dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 11.907,00 zł


 


logo1.jpg

Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Sierpc w 2016 roku

 


 szkola-rownych-szans.png

Projekt “Szkoła równych szans!”

 


 

image3015.gif

Inwestycje z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objęte PROW na lata 2007-2013 zrealizowane w 2013 r.

 


do_przedszkola_logo.gif


 
 


 
logo-e-sierpc.gif

    

logo-mikroporady.jpg

 

Logowanie