Logo Gminy Sierpc

Przekazanie samochodu strażackiego dla OSP w Borkowie Kościelnym

Ocena 0/5

Dnia 21 grudnia 2022 roku przed budynkiem Urzędu Gminy w Sierpcu odbyło się uroczyste przekazanie nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Borkowie Kościelnym.

W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński, Radny Rady Miejskiej w Sierpcu Pan Piotr Rzeszotarski reprezentujący Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika, Prezes oddziału miejsko – gminnego Związku OSP Filip Osuchowski, Prezes OSP w Borkowie Kościelnym Jarosław Cywiński oraz Skarbnik OSP w Borkowie Kościelnym Ireneusz Krysztofiak.

Wójt Gminy Sierpc składa serdeczne podziękowania Panu Adamowi Struzikowi Marszałkowi Województwa Mazowieckiego za pomoc oraz wsparcie finansowe na zakup samochodu.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności