Logo Gminy Sierpc

Gmina Sierpc inwestuje w bezpieczeństwo dostaw wody

Ocena 0/5

Gmina Sierpc zakupiła nowy agregat prądotwórczy na potrzeby awaryjnego zasilania stacji uzdatniania wody w miejscowości Białyszewo. Inwestycja ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej dla mieszkańców 16 miejscowości objętych zasilaniem z tej stacji. Nowy agregat o mocy 60 kVA umożliwi nieprzerwaną pracę obiektu w sytuacjach awaryjnych oraz zwiększy bezpieczeństwo infrastruktury wodociągowej.

Zakup został sfinansowany ze środków budżetu państwa w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026.

Dostawcą agregatu była firma Przedsiębiorstwo Handlowe ELEM Leszek Wodziński, ul. Światowida 6, 45-325 Opole. Wartość zadania wyniosła 73 800,00 zł.

Galeria zdjęć

Gmina Sierpc inwestuje w bezpieczeństwo dostaw wody 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności