Logo Gminy Sierpc

Wakacje z Przygodą - Wycieczka do Lappy Landu

Ocena 0/5

Dnia 7 lipca 2023 roku uczniowie klas I-III Szkół Podstawowych z terenu gminy Sierpc w ramach programu „Wakacje z Przygodą” wzięli udział w wycieczce do parku zoologicznego Lappyland w Łazach. 

Dzieci zwiedzając park i słuchając opowiadań przewodnika poznały gatunki zwierząt pochodzące z różnych stref klimatycznych świata, m.in. renifera,, żółwia pustynnego, pawie, strusie, surykatki, kangury, kaczki, papugi. Największy zachwyt sprawiło karmienie lemurów, które, chętnie wchodziły w interakcje z dziećmi. 

Po wspaniałej lekcji przyrody uczestnicy wyjazdu mieli czas na rozwój fizyczny - zabawę na dmuchańcach, trampolinach i w gigantycznej piaskownicy. 

Wszyscy zmęczeni, pełni pozytywnych wrażeń i w doskonałych humorach wrócili bezpiecznie do domów.

Wyjazd został zorganizowany przez Wójta Gminy Sierpc Krzysztofa Korpolińskiego oraz Stowarzyszenie „Działanie Wsparcie Rozwój”.

 

Galeria zdjęć

Wakacje z Przygodą - Wycieczka do Lappy Landu 2 Wakacje z Przygodą - Wycieczka do Lappy Landu 6 Wakacje z Przygodą - Wycieczka do Lappy Landu 1 Wakacje z Przygodą - Wycieczka do Lappy Landu 5 Wakacje z Przygodą - Wycieczka do Lappy Landu 4 Wakacje z Przygodą - Wycieczka do Lappy Landu 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności