Logo Gminy Sierpc

Podsumowanie Ligi Przedmiotowej podczas obchodów Dnia Patrona Szkoły

Ocena 0/5

Dnia 14 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie odbyło się podsumowanie konkursów zorganizowanych w ramach Ligi Przedmiotowej. 

Patronat nad konkursem sprawował Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński, który ufundował dyplomy, nagrody książkowe oraz słodkie upominki dla uczniów. 

Na uroczystość przybyli także laureaci poszczególnych konkursów wraz z opiekunami.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Goleszynie przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny o Wisławie Szymborskiej. Zebrani goście mogli wysłuchać wierszy poetki w formie śpiewanej oraz recytacji w języku angielskim.

Następnie nastąpiło podsumowanie Ligi Przedmiotowej oraz wręczenie nagród przez Pana Wójta. 

 

Galeria zdjęć

Podsumowanie Ligi Przedmiotowej podczas obchodów Dnia Patrona Szkoły 1 Podsumowanie Ligi Przedmiotowej podczas obchodów Dnia Patrona Szkoły 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności