Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

Ocena 0/5

Dnia 13 października 2023 roku w Zajeździe MAXIM w Borkowie Kościelnym odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej. 

Wśród gości znaleźli się: Mazowiecki Wicekurator Oświaty Pan Krzysztof Wiśniewski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego Pani Małgorzata Korpolińska, Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński, Radni Gminy Sierpc z Przewodniczącym Panem Andrzejem Kanigowskim na czele, Dyrektorzy Placówek Oświatowych z terenu Gminy Sierpc, Nauczyciele oraz Pracownicy Obsługi z Palcówek Oświatowych Gminy Sierpc, Pracownicy Urzędu Gminy w Sierpcu. 

Życzenia wszystkim pracownikom oświaty złożył Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński, Mazowiecki Wicekurator Oświaty Pan Krzysztof Wiśniewski oraz Przewodniczący Rady Gminy Sierpc Pan Andrzej Kanigowski.

Z okazji święta -  Dnia Edukacji Narodowej Wójt Gminy Sierpc nagrodził pracowników Nagrodą Wójta. Dyrektorzy szkół również złożyli na ręce nauczycieli oraz pracowników Nagrody Dyrektora.

Spotkanie umiliły występy dzieci z Publicznego Przedszkola w Studzieńcu, które przygotowały wiersze, piosenki oraz układ taneczny. 

Galeria zdjęć

Gminny Dzień Edukacji Narodowej 6 Gminny Dzień Edukacji Narodowej 3 Gminny Dzień Edukacji Narodowej 5 Gminny Dzień Edukacji Narodowej 2 Gminny Dzień Edukacji Narodowej 1 Gminny Dzień Edukacji Narodowej 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Logo Gminy Sierpc

Informacja

Uprzejmie informuję, że od 01 maja 2024 r. zmienia się
numer rachunku bankowego Gminy Sierpc:

PKO Bank Polski S.A.
74 1020 3541 0000 5702 0393 2050


Nr rachunku bankowego - wpłaty za odpady komunalne
95 1020 3541 0000 5802 0393 2399

 

Wójt Gminy
/-/ Krzysztof Korpoliński