Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc

Ocena 0/5

W styczniu 2024 r. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym  odbył się II Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Obecnością na turnieju zaszczycił Pan Krzysztof Korpoliński wójt Gminy Sierpc, Dyrektor szkoły Pan Tomasz Zieliński, Małgorzata Korpolińska Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego, sołtysi oraz licznie zgromadzeni dziadkowie i babcie z terenu Gminy Sierpc. Turniej odbył się w atmosferze radości i wzajemnej zabawy. Uczestnicy rywalizowali w różnych konkurencjach, które wymagały od nich zarówno precyzji, jak i zręczności. Wszyscy starali się jak najlepiej wykonywać poszczególne zadania, ale przede wszystkim cieszyli się z możliwości spędzenia czasu razem.

Przedstawiciele LZS  m.in. w osobach Pana Wojciecha Szablewskiego i Pana Sławomira Malanowskiego czuwali nad przebiegiem turnieju, zapewniając jednocześnie wszelkie niezbędne materiały i sprzęt. Dzięki ich zaangażowaniu i zaufaniu ze strony wójta Gminy Sierpc Krzysztofa Korpolińskiego, turniej był udaną imprezą, która przyciągnęła wiele osób z lokalnej społeczności.

Konkurencje turnieju były dostosowane do możliwości i zainteresowań babć i dziadków. Rzut woreczkiem czy rzuty do kosza sprawdzały precyzję i celność, natomiast strzał hokejem czy rzut podkową wymagały od uczestników umiejętności motorycznych i zwinności. Kółko i krzyżyk oraz błędny rycerz okazały się być nie tylko wspaniałą rozrywką, ale także doskonałym sposobem na integrację pokoleń.

Podczas turnieju nie brakowało również nagród i upominków. Warto dodać, że każdy uczestnik otrzymał słodki upominek i pamiątkową torbę, która upamiętnia ich udział w wydarzeniu. Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka był nie tylko okazją do wspólnego spędzenia czasu, ale także dowodem na to, jak ważną rolę pełnią w naszym społeczeństwie. To właśnie dzięki staraniom organizatorów i zaangażowaniu lokalnej społeczności, ta inicjatywa zyskała popularność i stała się corocznym wydarzeniem.

Galeria zdjęć

Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 32 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 31 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 30 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 29 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 28 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 26 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 25 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 24 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 23 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 22 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 21 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 19 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 18 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 17 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 16 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 15 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 14 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 13 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 12 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 11 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 10 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 9 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 8 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 7 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 6 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 5 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 4 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 3 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 2 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 1 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 20 Gminny Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka od patronatem Wójta Gminy Sierpc 27
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.