Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Jubileuszowy Koncert Kolęd

Ocena 0/5

Dnia 29 grudnia 2023 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się Świąteczny Koncert Kolęd podczas którego wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Goleszynie, Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy OSP w Gozdowie, Orkiestra Dęta Gminy Słupno wraz z kapelmistrzem druhem Edwardem Wielgóckim, Solistami Kingą Rutkowską, Antonim Rutkowskim i Mateuszem Kowalkowskim oraz uczniowie z przedszkola i szkół podstawowych z terenu Gminy Sierpc. 

W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński, Mazowiecki Wicekurator Oświaty Pan Krzysztof Wiśniewski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego Pani Małgorzata Korpolińska, Starosta Powiatu Sierpeckiego Pan Andrzej Cześnik, Radni Powiatu Sierpeckiego Pan Mariusz Turalski i Pan Jarosław Ocicki, Były Wójt Gminy Sierpc Pan Tadeusz Prekurat, Były prezes Spółdzielni Mieszkaniowo-Lokatorskiej Pan Józef Chmielewski, księża z parafii z terenu Gminy Sierpc, radni, sołtysi, OSP, KGiGW, dyrektorzy szkół i przedszkola z terenu Gminy Sierpc, pracownicy Urzędu Gminy w Sierpcu oraz jednostek organizacyjnych, uczniowie wraz z rodzicami. 

Koncert był wyjątkowy, ze względu na okoliczności – jubileusz 75-lecia działalności Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Goleszyn oraz jubileusz 30-lecia pracy kapelmistrza Pana Edwarda Wielgóckiego.

W programie znalazły się kolędy oraz pastorałki wykonane przez orkiestrę i solistów przeplatane występami dzieci z przedszkola i szkół podstawowych z terenu Gminy Sierpc. Uświetnieniem występów były zaprezentowane tańce przez uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym.  

Po występach Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński złożył serdeczne gratulacje oraz podziękowania za dotychczasową działalność MOD OSP Goleszyn w życiu kulturalnym gminy oraz wręczył im voucher podarunkowy. Podziękował również kapelmistrzowi Panu Edwardowi Wielgóckiemu za owocną pracę oraz Solistom Kindze Rutkowskiej i Mateuszowi Kowalkowskiemu za przygotowanie koncertu. 

Do życzeń oraz gratulacji dołączyli się również Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego Pani Małgorzata Korpolińska, Starosta Powiatu Sierpeckiego Pan Andrzej Cześnik oraz Radni Powiatu Sierpeckiego Pan Mariusz Turalski i Pan Jarosław Ocicki. 

Na zakończenie Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński złożył życzenia noworoczne oraz zaprosił wszystkich na jubileuszowy tort.   

 

Galeria zdjęć

Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd Jubileuszowy Koncert Kolęd
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.