Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC

Ocena 0/5

Dnia 24 października 2023 roku uroczyście została otwarta strefa aktywności ruchowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym.

Otwarcia dokonał Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Sierpeckiego Małgorzata Korpolińska, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym Tomasz Zieliński oraz przedstawiciele uczniów.

Strefa aktywności Smart Plac to kolorowe gry wykonane z masy termoplastycznej umieszczone na chodnikach na terenie parku przyszkolnego. Strefa ruchu  składa się z zestawu gier logicznych i podwórkowych oraz gier zawierających różne elementy ruchu i ćwiczeń,  które dzieci oraz społeczność lokalna mogą wykonywać w wolnym czasie oraz w czasie przerw i zajęć lekcyjnych. Powstała strefa Smart Plac ma zachęcać dzieci i dorosłych do aktywności fizycznej, ćwiczeń i zabaw ruchowych. Atrakcyjne, kolorowe plansze  na pewno zachęcą do aktywnego, kreatywnego spędzania czasu na zewnątrz z dala od komputerów.

Strefa aktywności została sfinansowana z projektu grantowego „Zdrowa głowa to zdrowe życie” Fundacji Orlen. Koordynatorem i pomysłodawczynią projektu jest nauczycielka Małgorzata Korpolińska.

Galeria zdjęć

OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC OTWARCIE STREFY AKTYWNOŚĆI SMART PLAC
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.