Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Podpisanie umowy na Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem w celu podniesienia sprawności jednostki OSP w Dziembakowie włączonej do KSRG

Ocena 0/5

Dnia 21 stycznia 2024 roku w Remizie OSP w Mochowie Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński i Skarbnik Gminy Sierpc Pani Margota Zimerman w towarzystwie OSP w Dziembakowie podpisali umowę na Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem w celu podniesienia sprawności jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziembakowie włączonej do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. 

Celem projektu jest zapobieganie klęskom i katastrofom poprzez zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem dla jednostki OSP Dziembakowo odpowiedzialnej za podejmowanie działań ratowniczych. 

W ramach zadania gmina Sierpc zobowiązuje się do zakupu średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem, który z pewnością wpłynie na poprawę jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców gminy Sierpc oraz powiatu sierpeckiego.

Realizacja w/w zadania nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego Unii Europejskiej z programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 w ramach działania Dostosowanie do zmian klimatu.

Słowa podziękowania kierujemy do Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika za wsparcie oraz pomoc w pozyskaniu środków. 

Wartość projektu: 1 400 970,00 zł

Wysokość wkładu Funduszy Europejskich: 1 190 824,50 zł

Wkład własny: 210 145,50 zł

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

 

Galeria zdjęć

Podpisanie umowy na Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem w celu podniesienia sprawności jednostki OSP w Dziembakowie włączonej do KSRG Podpisanie umowy na Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem w celu podniesienia sprawności jednostki OSP w Dziembakowie włączonej do KSRG Podpisanie umowy na Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem w celu podniesienia sprawności jednostki OSP w Dziembakowie włączonej do KSRG
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.