Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Ocena 0/5

Dnia 21 czerwca 2024 roku Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński oraz Inspektor  ds. Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Zdrowia Beata Okraszewska uczestniczyli w uroczystościach zakończenia roku szkolnego w szkołach na terenie gminy Sierpc. Uczniowie z tej okazji przedstawili program artystyczny, a dyrektorzy i nauczyciele wręczyli im świadectwa oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce.

Nie zabrakło również Nagród Wójta Gminy Sierpc, które otrzymali:

 1. Oliwia Głodkowska - Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie,
 2. Szymon Sadowski - Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie, 
 3. Hanna Borowska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym,
 4. Nadia Jaworska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym,
 5. Oliwia Kuźniewska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym,
 6. Weronika Strześniewska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym,
 7. Mateusz Kędzierski - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym, 
 8. Zuzanna Filant - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie,
 9. Zuzanna Grzywaczewska - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie,
 10. Magdalena Alina Kuchcińska - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie,
 11. Kamila Nowakowska - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie,
 12. Artur Wewiórowski - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie
 13. Lena Stefańska - Szkoła Podstawowa w Sudragach,
 14. Ksawery Ostrowski - Szkoła Podstawowa w Sudragach. 

Wszystkim uczniom jeszcze raz gratulujemy i życzymy bezpiecznych wakacji. 

 

Galeria zdjęć

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 12 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 10 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 9 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 8 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 11 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 7 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 5 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 6 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 4 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 2 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 1 Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.