Ustawienia

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Ocena 0/5

Dnia 21 czerwca 2024 roku Wójt Gminy Sierpc Krzysztof Korpoliński oraz Inspektor  ds. Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Zdrowia Beata Okraszewska uczestniczyli w uroczystościach zakończenia roku szkolnego w szkołach na terenie gminy Sierpc. Uczniowie z tej okazji przedstawili program artystyczny, a dyrektorzy i nauczyciele wręczyli im świadectwa oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce.

Nie zabrakło również Nagród Wójta Gminy Sierpc, które otrzymali:

1. Oliwia Głodkowska - Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie,
  2. Szymon Sadowski - Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie,
  3. Hanna Borowska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym,
  4. Nadia Jaworska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym,
  5. Oliwia Kuźniewska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym,
  6. Weronika Strześniewska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym,
  7. Mateusz Kędzierski - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym,
  8. Zuzanna Filant - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie,
  9. Zuzanna Grzywaczewska - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie,
  10. Magdalena Alina Kuchcińska - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie,
  11. Kamila Nowakowska - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie,
  12. Artur Wewiórowski - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie
  13. Lena Stefańska - Szkoła Podstawowa w Sudragach,
  14. Ksawery Ostrowski - Szkoła Podstawowa w Sudragach.

Wszystkim uczniom jeszcze raz gratulujemy i życzymy bezpiecznych wakacji.

Galeria zdjęć